.
Select Page

Gimnazija Vič vsako leto razpiše literarni natečaj v pisanju kratkih zgodb v angleščini, na katerega se prijavijo različne slovenske osnovne šole. Tudi naši sedmo-, osmo- in devetošolci so ustvarjali domišljijske zgodbe. Kot iztočnica so jim služile teme, na katere so oprli svoje pisanje z do 100 besedami.

 

Med zmagovalce natečaja sta se zavihtela Maya Bizjak, 9. a, in Žan Arsov, 9. bCongratulations!

 

Ostali naši mladi pisci, katerih dela so se tudi uvrstila med najboljše, in so objavljena v publikaciji, so: Anja Klančar (7. b), Katarina Smrdel (8. a), Lorena Shala (8. d), Maja Vrtovec (8. d) in Brina Fortuna (9. a). Čestitke prav vsem.

 

Naj vas ljubezen do pisanja spremlja še naprej.

 

Mentorice: Tina Račnik, Marjana Hvalec in Nataša Intihar Klančar

 

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost