.

Šolsko prehrano odjavite na spodnjem obrazcu ali na elektronski naslov prehrana@os-brezovica.si ali na telefonske številke 01 29 27 200, 01 29 27 207 in +38631570222. Če je bila odjava prehrane do 8.00 ure, velja odjava z istim dnem od prejema odjave, sicer odjava velja za prihodnji dan.

  Obrazec za odjavo prehrane

  Označite vrsto obroka, ki ga odjavljate

  7 + 2 =

  DOKUMENTI

  – ALERGENI OBVESTILO

  – ALERGENI TABELA

  – PRAVILA ŠOLSKE PRPREHRANE

   


   

   

  Spoštovani starši!

  Na spletni strani bo objavljena anketa o šolski prehrani za učence (anketa 1. do 3 razred in anketa 4. do 9. razred) in starše. Učenci naj anketo rešijo doma. Za učence 1. triade (1. do 3. razred) prosimo, da starši, skupaj z otroki rešijo anketo.

  Pripravili smo vam kratek vprašalnik, s katerim želimo pridobiti nekaj informacij o šolski prehrani. Rezultati ankete nam bodo v pomoč pri načrtovanju šolske prehrane za naslednje šolsko leto.

  Ankete bodo dostopne do 31.5.2021.

  Hvala za sodelovanje.

  Irena Kambič

  vodja šolske prehrane

   

   

  ANKETA O ZADOVOLJSTVU S ŠOLSKO PREHRANO

  Prosimo, da rešite kratko anketo, ki nam bo pomagala pri ustvarjanju novih jedilnikov v prihodnjem šolskem letu.

  Dostopnost