.

Prehrana

Šolsko prehrano odjavite na elektronski naslov prehrana@os-brezovica.si ali na telefonske številke 01 29 27 200, 01 29 27 207 in +38631570222. Če je bila odjava prehrane do 8.00 ure, velja odjava z istim dnem od prejema odjave, sicer odjava velja za prihodnji dan.

 

DOKUMENTI

 


 

 

Spoštovani starši!

Na spletni strani bo objavljena anketa o šolski prehrani za učence in starše. Za učence 1. triade (1. do 3. razred) prosimo, da starši, skupaj z otroki rešijo anketo. Starejši učenci bodo anketo rešili v šoli.

Pripravili smo vam kratek vprašalnik, s katerim želimo pridobiti nekaj informacij o šolski prehrani. Rezultati ankete nam bodo v pomoč pri načrtovanju šolske prehrane za naslednje šolsko leto.

Ankete bodo dostopne do 22. junija 2019.

Hvala za sodelovanje.

Irena Kambič

vodja šolske prehrane

 

ANKETA O ZADOVOLJSTVU S ŠOLSKO PREHRANO

Prosimo, da rešite kratko anketo, ki nam bo pomagala pri ustvarjanju novih jedilnikov v prihodnjem šolskem letu.

Dostopnost