+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

KDAJ:         v torek, 20. 11. 2018, od 17. do 19. ure

KJE:   v prostorih OŠ Polhov Gradec (vstop skozi glavni vhod OŠ Polhov Gradec)

parkirišča za osebne avtomobile: pred OŠ Polhov Gradec, športno igrišče, za športno dvorano pri OŠ Polhov Gradec, pred trgovino Mercator in pri gasilnem domu Polhov Gradec

KAKO:  predstavniki srednjih šol bodo po informacijskih kotičkih (stojnicah) na voljo za informacije in nasvete

ZA KOGA:  za učence devetih razredov osnovnih šol Brezovica, Dobrova, Polhov Gradec, Horjul, Log –Dragomer, Preserje

KDO:          predstavile se bodo srednje šole, za katere so učenci izkazali interes in so se odzvale našemu povabilu:

  UČILNICA ŠOLA PROGRAM
1. 1.a Srednja medijska in grafična šola Ljubljana

Grafični tehnik

Medijski tehnik

2. 3.a

Strokovno izobraževalni center Ljubljana

 

(prej Srednja poklicna šola Bežigrad)

Pomočnik v tehnoloških procesih

Preoblikovalec tekstilij

Izdelovalec oblačil

Klepar-krovec

Oblikovalec kovin – orodjar

Avtoserviser

Avtokaroserist

Mehatronik operater

Logistični tehnik

Ustvarjalec modnih oblačil

3. Mala telovadnica Srednja šola tehniških strok Šiška

Elektrikar

Računalnikar

Tehnik mehatronike

4. Mala telovadnica Srednja šola za gostinstvo in turizem v Ljubljani

Gastronomske in hotelske storitve

Gastronomija in turizem

5. 4.a Šolski center Ljubljana: Gimnazija Antona Aškerca Gimnazija
6. 4.a Šolski center Ljubljana: Srednja lesarska šola

Obdelovalec lesa

Mizar

Lesarski tehnik

7. 4.a Šolski center Ljubljana: Srednja strojna in kemijska šola

Strojni tehnik

Kemijski tehnik

Tehnik varovanja

8. Mala telovadnica Šolski center Škofja Loka: Srednja šola za strojništvo

Pomočnik v tehnoloških procesih

Oblikovalec kovin – orodjar

Inštalater strojnih inštalacij

Avtoserviser

Avtokaroserist

Strojni tehnik

9.

Pritličje –

gospodinjska učilnica

Šolski center Škofja Loka: Srednja šola za lesarstvo

 

Oblikovalec lesa

Mizar

Tapetnik

Lesarski tehnik

10. 1.a Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana

Ekonomski tehnik

Tehnik elektronskih komunikacij

11. Večnamenski prostor Zavod sv. Stanislava: Škofijska klasična gimnazija

 

 

Klasična gimnazija

12. 5.a BIC Ljubljana: Gimnazija in veterinarska šola

Veterinarski tehnik

Tehniška gimnazija

13. 5.a BIC Ljubljana: Živilska šola

Pomočnik v biotehniki in oskrbi

Pek

Slaščičar

Mesar

Živilsko prehranski tehnik

Naravovarstveni tehnik

14. 4.b Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran

Plovbni tehnik

Ladijski mehanik

Logistični tehnik

Elektotehnik

15. 5.b BIC Naklo

Gospodinjstvo: pomočnik v biotehniki in oskrbi

Živilstvo: mlekar, pek, slaščičar, živilsko prehranski tehnik Hortikultura: vrtnar, cvetličar, hortikulturni tehnik

Kmetijstvo: gospodar na podeželju, kmetijsko-podjetniški tehnik

Naravovarstvo: naravovarstveni tehnik

16. 3.a Ekonomska šola Ljubljana

Ekonomski tehnik

Ekonomska gimnazija

17. Večnamenski prostor Gimnazija Jožeta Plečnika Gimnazija
18. Mala telovadnica Elektrotehniško – računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

Elektrotehnik

Tehnik računalništva

Tehniška gimnazija

19. Večnamenski prostor Gimnazija Ledina Gimnazija
20. 2.a Srednja šola za farmacijo , kozmetiko in zdravstvo Ljubljana

Kozmetični tehnik

Zobotehnik

Farmacevtski tehnik

Tehnik laboratorijske biomedicine

21. 5. b

Srednja frizerska šola

 

Frizer

 

22.

Pritličje –

gospodinjska učilnica

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

Gozdar

Bolničar – negovalec

Mizar

Gozdarski tehnik

Zdravstvena nega

23. 1.b Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana

Pomočnik pri tehnologiji gradnje

Zidar

Tesar

Upravljalec gradbene mehanizacije

Kamnosek

Pečar – polagalec keramičnih oblog

Gradbeni tehnik

Geodetski tehnik

Okoljevarstveni tehnik

24. Večnamenski prostor Gimnazija Šiška Gimnazija, gimnazija (š)
25. 2.b Srednja upravno administrativna šola

Administrator

Ekonomski tehnik

 

 

26. Prvo nadstropje – učilnica zgodovine Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana

Predšolska vzgoja

Gimnazija

Umetniška gimnazija

–          plesna smer (sodobni ples),

–          dramsko gledališka smer

27. 4.b Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana

Tehnik oblikovanja

Fotografski tehnik

Umetniška gimnazija – likovna smer

28. Večnamenski prostor Gimnazija Vič Gimnazija
29. 2. b Srednja zdravstvena šola Ljubljana

Bolničar – negovalec

Zdravstvena nega

30. 2. a Srednja trgovska šola Ljubljana

Aranžerski tehnik

Trgovec

31. Večnamenski prostor Gimnazija Poljane Gimnazija
32. Večnamenski prostor Gimnazija Želimlje Gimnazija
33. Večnamenski prostor Gimnazija Moste Gimnazija
34. 1. b

Srednja ekonomska šola Ljubljana

Roška

Ekonomski tehnik

Ekonomska gimnazija

35. 3. b Slovenska vojska Vojak
36. 3. b Policija Policist
37. Prvo nadstropje – učilnica zgodovine

Obrtna zbornica Slovenije

 

Vajeništvo
38. Prvo nadstropje – učilnica zgodovine Želva d.o.o., Racio Razvoj in izvajanje prehoda mladih s posebnimi potrebami na trg dela

 

Vljudno vabljeni!