.
Select Page

Šmarje – Sap: Na državnem prvenstvu je OŠ Brezovica v kategoriji do 9 let v ekipni konkurenci zasedla med 24 ekipami zasedla  odlično 5. mesto. Z malo več športne sreče, če bi osvojili poldrugo točko več, nam je bilo dosegljivo celo 3. mesto.
Ne smemo pa pozabiti, da smo bili letos med najmlajšimi ekipami in da bo naša velika priložnost prihodnje leto, ko bomo lahko spet nastopili z vsemi igralci letošnje ekipe, ostale ekipe pa bodo izgubile nekaj igralcev zaradi menjave generacij.
V posamični konkurenci do 9 let smo dosegli naslednje rezultate: 15. mesto Filip Hrženjak 6 točk, 18. mesto Nikolaj Praznik 6 točk, 33. mesto Florjan Sever 5 točk, 37. mesto Vid Ramoveš Primožič 5 točk, 38. mesto Tine Remškar 5 točk,  79. mesto Adam Sever 4 točke in Andraž Gregori 83. mesto. Nastopilo je 114 igralcev.

Na ekipnem DP v kategoriji do 12 let so se šahisti OŠ Brezovica uvrstili na 14. mesto v konkurenci 30 ekip. 
Druga ekipe OŠ Brezovice pa je zasedla 25. mesto.
S tem so  šahisti OŠ Brezovica uspešno zaključili letošnjo sezono.

Lep dan in lp, Anton

 

 

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost