V petek, 26. 5. 2023, pa bomo prav tako v okviru izbirnega predmeta obiskali Dan očarljivih rastlin na Biotehniški fakulteti v Ljubljani, kjer bodo potekale delavnice o rastlinah. Učenci, ki so naročeni na kosilo gredo od pouka ob 12.50, ob 13.10 odidemo izpred šole na avtobusno postajo. Odhod je predviden ob 13.15 z avtobusom LPP številka 6B s postaje Šolska. Delavnice bodo potekale od 14.00 do 17.00. Odhod do šole bo prav tako z avtobusom 6B, predvidoma ob 17.27 s postaje Vič. Vrnitev h šoli bo tako okoli 18.00. Učenci s seboj potrebujejo Urbano z denarjem za 2 vožnji. Če otrok Urbane nima, naj to sporoči pravočasno. Poleg tega potrebujejo še pisalo, navaden svinčnik, beležko, oblačila primerna vremenu, plastenko z vodo in malico.

Obisk dejavnosti je sestavni del izbirnega predmeta in je prisotnost zato obvezna.