Letos imamo srečo, saj bodo informativni dnevi znova potekali na srednjih šolah.

Informativni dnevi na srednjih šolah in dijaških domovih bodo letos potekali:

• v petek, 17. 02. 2023 , ob 9. in 15. uri in
  • v soboto, 18. 02. 2023, ob 9. uri.

Učenci si tako lahko ogledate kar 3 šole, priporočam pa vam, da izkoristite vse možne termine, saj so informacije iz prve roke vedno zelo dobrodošle.

Dodatne informacije o izvedbi informativnega dneva za posamezne šole v osrednjeslovenski regiji se nahajajo prilogi, ravno tako pa si lahko te informacije ogledate tudi na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport: https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/.

Devetošolci/devetošolke imate torej v petek, 17. 02. 2023pouka prost dan.

Izkoristite priložnosti za spoznavanje srednjih šol, zbrano poslušajte in pogumno sprašujte oz. zaprosite za dodatna pojasnila.

Želim vam, da prost dan dobro izkoristite in da se iz njega vnete polni zanimivih in uporabnih vtisov.

Lidija Pečjak Zgonc, šolska psihologinja