.
Select Page

Skozi okna razredov nas pozdravlja toplo sonce in nam sporoča, da v deželo vztrajno prihaja pomlad… Prve cvetlice nas pozdravijo na sprehodu, ptičje petje nas spremlja na poti in v vsakem našem mini izletu v okolico šole neizmerno uživamo. Pomlad smo privabili tudi v razred in se lotili cvetličnega ustvarjanja. Seveda je mesec marec tudi mesec vseh žensk, predvsem pa naših mamic, babic…

Namenili smo jim naše najlepše cvetlične izdelke. Doma smo obdarili svoje mamice, spomnili pa smo se tudi na gospe v domu starejših v Notranjih Goricah. Epidemija nam je sicer zaprla vrata za naš vsakoletni pomladni nastop za stanovalce doma, a smo našli način za sodelovanje. Vsi učenci podružnične šole smo ustvarjali pomladne slike, cvetlice, voščila, prvošolci pa smo izdelke odnesli do doma. Tam smo jih predali terapevtki. Na materinski dan so z njimi obdarili in razveselili stanovalke DEOS centra.

Slike govorijo same zase…

 

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost