Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

počasi se zaključuje tudi letošnje poletje in približuje 1. september in z njim prvi šolski dan. Upam, da ste si med počitnicami odpočili, nabrali novih moči in da s pozitivno energijo in željo po znanju ter sodelovanju pričakujete nov začetek šolskega leta.

V šoli vsi zaposleni pripravljamo vse potrebno, da bodo dnevi v šoli prijetni, da bo okolje delavno in da se boste počutili varno ter sprejeto. Tako vas 1. septembra vabimo v šolo po naslednjem razporedu:

Matična šola na Brezovici

7.45  2. razred

8.00  3. razred

8.10  4. in  5. razred

8.20  6. razred

8.30  7. razred in 8. razred

8.45  9. razred

Učenci se zberejo na ploščadi pred šolo, kjer jih bom sprejela in bodo nato skupaj z razredničarkami in razredniki odšli v svoje matične učilnice.

Podružnična šola Notranje Gorice

8.15   2. in 3. razred

8.30   4. in 5. razred

Učenci se zberejo pred vhodom pri knjižnici.

Posebej pa so na prvi šolski dan vabljeni prvošolci, ki so vabilo prejeli po pošti.

Urnike razredov si lahko ogledate na spletni strani od torka, 30. 8. 2022, dalje. Učenci razredne stopnje naj imajo prvi šolski dan s seboj copate, beležko in pisalo, učenci predmetne stopnje pa tudi zvezke za predmete po urniku.

Prve tri šolske ure so namenjene razrednim uram, potem pa poteka pouk po urniku, ki je objavljen na spletni strani.

Od 2. septembra dalje je začetek pouka za vse učence ob 8.25.

Vsi prijavljeni učenci bodo prejeli malico in kosilo. Prav tako bo za vse učence organizirano podaljšano bivanje.

Jutranjega varstva prvi šolski dan ne bo.

Avtobusi peljejo po ustaljenem voznem redu.

Starši učencev 6. razredov in starši učencev, ki so se letos prešolali na našo šolo, bodo obvestilo o razporeditvi v oddelek prejeli v ponedeljek, 29. 8. 2022, po 12. uri po elektronski pošti.

Naj bo ponovni začetek šolskega leta prijeten, šolsko leto pa uspešno,

Meta Trček, ravnateljica

(Skupno 2.110 obiskov, današnjih obiskov 1)