Učenci bodočih 7., 8. in 9. razredov so vabljeni, da se med 21. in 25. avgustom 2023 udeležijo POLETNEGA TABORA ANGLEŠKEGA JEZIKA v organizaciji jezikovne šole The English School of Experience iz Norwicha, ki bo se bo izvajal v prostorih naše šole. Tabor bo potekal od ponedeljka do petka med 8.30 in 16.00 uro. Vodijo ga naravni govorci angleškega jezika. Na taboru se bodo otroci z jezikom spoznavali v sproščenem vzdušju preko pogovora, dramskih uprizoritev, športnih aktivnosti, kreativnega ustvarjanja. Zadnji dan tabora učenci staršem pripravijo predstavitev. Za kosilo bo poskrbljeno. Zainteresirani naj pišejo na e-naslov marusa.but@os-brezovica.si, kjer dobijo dodatne informacije o poteku tabora, načinu plačila in ostalem.