V ponedeljek, 17.6. 2024, se bomo vsi oddelki 2.razreda odpravili na izlet z različnimi prevoznimi sredstvi. Do Ljubljane nas bo odpeljal vlak, tam si bomo v okviru Festivala v Ljubljani na Kongresnem trgu ogledali predstavo s cirkuškimi elementi Evolucija. Nato se bomo v dveh skupinah vkrcali na rečno ladjico, ki nas bo popeljala po Ljubljanici, da vidimo mestno jedro še s te perspektive. Domov se bomo vrnili z mestnim avtobusom 6B.

Zajtrk in kosilo bosta v šoli, šolsko malico bomo nesli s seboj. JV in OPB sta kot običajno.

Otroci naj imajo s sabo obvezno bidon za vodo, zaščito pred soncem, če bo vreme takšno. V nahrbtniku je lahko še kakšen manjši prigrizek, kot so žitne ploščice. Oblečeni naj bodo vremenu primerno.

V primeru napovedi slabega vremena bomo izlet odpovedali.