Spoštovani starši!
Tako kot v večini izobraževalnih ustanov v Sloveniji, je bila  splošna stavka v vzgoji in izobraževanju  prepričljivo izglasovana tudi na naši šoli.
V sredo, 14. 2. 2018, tako odpadejo  jutranje varstvo, pouk, podaljšano bivanje ter vse dejavnosti notranjih in zunanjih izvajalcev.

Šola bo na dan stavke zaprta.

Ker se zavedamo, da bo stavka povzročila največ nevšečnosti prav vam staršem, bomo na dan stavke z namenom zagotavljanja varnosti otrok, v varstvo sprejeli tiste otroke prve triade, ki jim starši res ne morete zagotoviti varstva.Tudi za učence iz podružnične šole bo varstvo organizirano na Brezovici.

Za vse nevšečnosti in težave, ki jih boste občutili zaradi stavke, se vam iskreno opravičujemo in vas prosimo za razumevanje. Sporočamo vam, da stavka ni uperjena proti vam, pač pa proti neprimernemu odnosu Vlade RS do izobraževalk in izobraževalcev, posredno pa tudi do vaših otrok.

Svetujemo vam, da spremljate sredstva javnega obveščanja. V kolikor bi bila stavka preklicana, vas bomo o tem nemudoma obvestili.

Stavkovni odbor OŠ Brezovica

OBVESTILO GLASBENE ŠOLE VIČ – RUDNIK