na OŠ Brezovica pri Ljubljani.

Vse učence naše šole, ki pesnite in rimate v svojem prostem času ali pa v šoli, spet vabim, da s svojimi pesmimi tudi letos sodelujete na pesniškem natečaju:

VESELJE JE TU!

Tema letošnjega natečaja se nanaša na vedro doživljanje našega vsakdanjika. Odkrivajmo veselost življenja ob igranju, skupnem izletu, veselih pripetljajih in srečanjih. Pesmi naj bodo dolge, malo krajše ali pa tudi zelo kratke, klasične ali moderne, malce utesnjene ali pa svobodne …  Svoje pesmi pošljite do 31. DECEMBRA 2017 na elektronski naslov: pisanje.brezovica@gmail.com (kot priponko v enem dokumentu – besedil ne oblikujte), ne pozabite pa na svoje ime in razred. Če imate težave z elektronskim pošiljanjem, pa pesmi lahko oddate tudi razredniku ali knjižničarkama.

Med prispelimi pesmimi bomo tokrat izbrali finaliste, ki se bodo predstavili na prireditvi ob slovenskem kulturnem prazniku, 7. 2. 2018. Takrat bomo razglasili tudi najboljše. Vsi nagrajenci bodo prejeli knjižne nagrade.

Izbrane pesmi bodo objavljene v šolskem časopisu Barje in poslane na različne pesniške natečaje.