.
Select Page

V četrtek, 7. 2. 2019, je na naši šoli potekal Dobrodelni kino dan in sicer od 16. ure dalje.

Organiziral ga je Šolski parlament, zbrani denar pa je bil v celoti namenjen organizaciji Rdeči noski. Čeprav se je kino dan odvijal prvič, je parlamentu uspelo zbrati več kot 500 €! S takšno vsoto je mogoče ‘s smehom napolniti kar dve bolnišnici’, kar je bil za Šolski parlament enkraten dosežek.

Predvajali so se štirje filmi; Deadpool 1, Deadpool 2, Začarana in Jumanji, po dva ob 16. uri inše ob 18. uri. Največje zanimanje sta požela slednja dva, ki so si ju učenci ogledali kar v Brezovi dvorani.

Tudi za udobje gostov je bilo odlično poskrbljeno. Ves čas so bili namreč na voljo tudi prigrizki, pijača in udobni kavči.

Zadnji film se je zaključil okoli 20.30, nakar so zadovoljni, a utrujeni obiskovalci odšli domov.

Dobrodelni kino dan je bil res velik uspeh in Šolski parlament ga vsekakor namerava ponoviti z upanjem, da v prihodnje uspejo zbrati še več denarja in razveseliti še več bolnih otrok.

Na tem mestu bi se želeli zahvaliti tudi vsem sponzorjem, ki so nam pomagali s svojimi prispevki.

Žan Arsov, 7. B

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost