.
Select Page

Evropski inovacijski center Univerzum Minerva Maribor je v sodelovanju z Nacionalnim svetom miselnih športov Slovenije v soboto, 10. 3. 2018, na OŠ Alojzija Šuštarja v Ljubljani izvedel 10. odprto državno prvenstvo v pomnjenju “Memoriada 18”.

Na državno prvenstvo so se uvrstili tudi učenci naše šole: Pika Kovač, Žan Arsov, Vesna Markič, Arne Susman in Aljaž Jakob Cunja.

Pomerili so se v desetih  miselnih kategorijah: pomnjenje obrazov in imen, naključnih števil, hitrih števil, govorjenih števil, abstraktnih slik, binarnih števil, naključnih besed, datumov zgodovine, kart in hitrih kart.

Žan Arsov je dosegel 8 zlatih in eno srebrno medaljo ter v svoji kategoriji dosegel skupno 1. mesto. Prav tako je dosegel tri nove državne rekorde.

Vesna Markič je dosegla 1 bronasto medaljo ter v svoji kategoriji dosegla skupno 5. mesto.

Čestitamo!

Mentorica krožka Miselni atleti Barbara Kavčnik Rogelj

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost