Učenci OŠ Brezovice so se v petek, 11 .5.2018, četrtič udeležili organiziranega projekta Evropska vas na Vrhniki v vlogi države Švedske, kjer so se predstavili z izdelki države, katere so izdelali sami.

Učenci Zala Tompa, Kristina Rožmanec, Tanita Novak, Martin Gubina in Manca Mele so z odličnim nastopom uprizorili kratko dogodivščino tam živeče Pike Nogavičke, o kateri je knjigo napisala Astrid Lindgren.

Predstavitvene izdelke države Švedske smo z Vrhnike še isti dan prenesli v avlo naše šole na ogled vsem mimoidočim obiskovalcem in učencem naše šole.

Mentorica Barbara Muhič