.
Select Page

V četrtek, 13. 12. 2018 bo na naši šoli gostovala Hiška eksperimentov. Učenci si bodo številne eksperimente in znanstvene dogodivščine ogledali tekom dopoldneva po vnaprej dogovorjenem razporedu. Potrudili se bomo, da bomo vključili čim večje število učencev. Po končanem razporedu bodo eksperimenti na voljo tudi staršem, ki si jih lahko pridejo ogledati v spremstvu otrok (15.30-16.00).

Aktivnosti bodo vključene v okviru pouka ali podaljšanega bivanja in ne bodo vplivale na čas odhoda vašega otroka domov. Izjema so učenci 9. razredov, ki imajo ogled 6. ali 7. uro in so o tem že obveščeni.

Učenci 1. in 2. razredov si bodo eksperimente ogledali in jih preizkusili v času podaljšanega bivanja – starši, če želite, lahko učence pridete iskati kasneje kot običajno, torej ob koncu razporeda.

Razpored ogleda za podaljšano bivanje:

  • šolska ura (13.55-14.40) – OPB 5
  • šolska ura (14.45-15.30) – OPB 1, OPB 2, OPB 4, ob združitvi OPB 3 & OPB 6 se kasneje pridružijo tudi oni (ob približno 15.00).

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost