.
Select Page

Jezikovna šola English in Action (EiA) bo na naši šoli konec avgusta že sedmič izvedla intenzivni tečaj angleščine (od ponedeljka do petka – od 26. 8. do 30. 8. 2019). Vodil ga bo učitelj “native speaker” (rodni govorec) iz Velike Britanije.

 

Vsak dan bodo imeli učenci 6 učnih ur v angleščini, popestrene bodo z zabavnimi in poučnimi aktivnostmi, kvizi, predstavitvami, projektnim delom in gledališko igro, ki jo ustvarijo sami. Cena tečaja je 142,00 evrov. Gradivo za delo dobijo učenci v šoli.

 

Ob koncu tečaja bodo pripravili tudi nastop za starše, kjer bodo predstavili delček tistega, kar so se naučili.

 

Vabljeni učenci 6., 7. in 8. razreda.

 

Prijavnica 

Rok za prijavo je petek, 31. 5. 2019.

 

Koordinatorka: Nataša Intihar Klančar

(Skupno 371 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost