.
Select Page

Gimnazija Vič vsako leto razpiše natečaj v pisanju angleških kratkih zgodb, kjer sodeluje šest osnovnih šol. Naši šesto-, sedmo-, osmo- in devetošolci so letos napisali kar 56 kratkih zgodb, ki smo jih poslali na natečaj.

Kar 15 se jih je uvrstilo v finale: Ivana Karač (6. a), Ivana Avšič (6. b), Tida Sonko Hrovat (6. d), Arne Petek (6. d), Julija Bajec (7. a), Ajda Lesar (7. a), Tara Sabljaković (7. c), Lana Arsov (7. d), Eva Stegel (8. a), Eva Živa Trošt (8. c), Pia Novak Jovanovič (8. e), Isabela Mord (9. a), Urška Učakar (9. a), Anja Klančar (9. b) in Lučka Anderluh (9. d). Skupaj smo v četrtek, 20. 4. 2023, obiskali slavnostno zaključno prireditev na Gimnaziji Vič, kjer so razglasili tudi zmagovalce. Med njimi so tudi štiri naše mlade ustvarjalke:

Ivana Karač (6. a),

Julija Bajec (7. a),

Anja Klančar (9. b) in

Lučka Anderluh (9. d).

Čestitke vsem. Congratulations!               Your English teachers

(Skupno 399 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost