.
Select Page

V času praznikov ob prehodu v novo leto je čas namenjen medsebojnemu druženju, izrekanju voščil in praznovanju. V šoli ta čas navadno še bolj posvetimo medgeneracijskemu povezovanju in sodelovanju. A letos nam je situacija s korona virusom vse to onemogočila.

Zato smo pred podružnično šolo v Notranjih Goricah postavili smrečico. Učence in njihove starše smo povabili, da prinesejo kakšen obesek, z njim okrasijo smreko in tako na daljavo sporočijo svojim sošolcem, učiteljem, drugim staršem in sovaščanom lepe želje in dobre misli.

Ob upoštevanju vseh zaščitnih ukrepov je smrečica kmalu dobila podobo novoletno okrašenega drevesca, dobre želje in lepe misli pa so, upajmo, dosegle svoj namen.

Vse dobro v novem letu vam želimo učenci in učitelji POŠ Notranje Gorice.

 

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost