.
Select Page

1. DAN: en lep, topel, morsko-raziskovalni, plavalni in veslaški dan zaključujemo s pohodom v Ankaran, kjer smo si privoščili sladoled.

2. in 3. dan smo imeli toliko dejavnosti in zaposlitev, da smo komaj uspeli: lov za zakladom, orientacijo v prostoru,  športne igre, sredozemsko floro in favno, odštekan ples, osem krogov odličnosti, hišni kino … in seveda plavanje in veslanje. Vse to pa zato, ker kljub napovedi padavin ni bilo.

4. dan: Zbudili smo se v hladno in vetrovno jutro. Valovi morja so nas zvabili k obali, kjer so se že navsezgodaj z nami poigrali tudi sončni žarki. Naravo smo skušali začutiti z vsemi čuti, služila nam je kot navdih za ustvarjanje. Igre in različne dejavnosti so učencem ponudile možnost za medsebojno povezanost, spodbujanje in sodelovanje. V bazenu so plavali bronasti, srebrni in zlati delfinčki ter celo morski psi. Večer smo zaključili s predstavitvijo največjih talentov in skupnim plesom.

(Skupno 2.956 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost