.
Select Page

Spoštovani,

zemljišče pri vrtljivih vratih pri šoli je zasebna last in lastnik se je odločil, da bo prehod zaprl. Vemo, da to povzroča veliko nevšečnosti in podaljša pot v šolo velikemu številu otrok. O situaciji sta že obveščena g. podžupan in g. župan, ki iščeta ustrezno rešitev, da bo otrokom še vedno omogočen dostop do šole tudi z Laz. Učenci so bili o novonastali situaciji obveščeni. Dokler zadeva ne bo urejena, naj ne uporabljajo te poti. Nekateri so iskali možnost prehoda preko bližnjih zasebnih zemljišč, zato se je g. podžupan dogovoril s Svetom za preventivo in varstvom v cestnem prometu, da bodo v naslednjih dneh zjutraj prostovoljci usmerjali otroke, da bodo uporabljali javne poti.

Prosimo za razumevanje in potrpljenje.

Meta Trček, ravnateljica

OŠ Brezovica pri Ljubljani

(Skupno 193 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost