.
Select Page

Pustni šolski ples 

Vse učence in njihove starše obveščamo, da bo v petek, 24.2.2023, od 17.30 do 21.00 v šoli potekal šolski ples na temo pusta. Vabljeni so učenci od 5. do 9. razreda. Šolski plesi so praviloma namenjeni učencem od 6. razreda dalje, tokrat pa so vabljeni tudi petošolci, saj je tema pusta zelo pisana na kožo tudi mlajšim učencem. Predlagamo, da so petošolci na plesu do največ 20.00. 

Učenci bodo lahko plesali in se preizkusili v različnih igrah na plesišču, jedli in pili, se družili, potekal pa bo tudi izbor za najboljšo pustno masko. Organizatorji vam bodo pripravili tudi možnost sobe pobega, zato dobrega druženja res ne bo manjkalo.

Da ne bo težav in da bo ples potekal na primeren način, bodo tekom dogodka prisotni tudi učitelji. 

Če bi starši želeli v času plesa kontaktirati svojega otroka, bomo od začetka do konca dosegljivi na 031 767 386, učenci pa bodo le v namen obveščanja staršev lahko uporabljali tudi svoje telefone. 

Učenci, ki bi se za ples odločili naknadno, lahko karte dobite tudi na samem plesu. 

Priporočena je pustna oprava, ni pa nujna.  

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu. 

 

Učenci 9.b razreda z razredničarko 

 

 

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost