.
Select Page

Tudi v letošnjem letu smo na OŠ Brezovica pri Ljubljani sodelovali na mednarodnem natečaju izdelovanja zemljevidov 29th Asahikawa Children`s environmental map contest z naslovom Zgodovina in prejeli eno od najvišjih mednarodnih geografskih priznaj. Natečaj poteka vsako leto v Hokkaidu na Japonskem. Priznanja so prejeli:

 

Žan Arsov iz 8.B je prejel IGU-CGE Award for Environmental Map Education za izdelan zemljevid z naslovom Historical Map of Ljubljansko barje (Ljubljana Marshes).

Filip Ulčar, Nadja Omeragić, Vita Igličar in Kora Fridl Jarc iz 9.C so prejeli Award by the President of the Hokkaido Geographical Society 北海道地理学会長賞 za izdelan zemljevid z naslovom Historical finds in Ljubljana marshes.

* Zoja Jesih iz 9.c je prejela The SEMS Award of Effort 努力賞 za izdelan zemljevid z naslovom History of Ljubljana marshes.

 

 

Čestitamo!

Mentorica Barbara Muhič

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost