Živjo, barjani in barjanke!
Leto je naokoli in spet si lahko omislite in privoščite svoje BARJE!
Oklevate? Ste siti oglasov?

BARJE je šolski časopis OŠ BREZOVICA, ki izhaja že 54 let.

Čaka vas veliko  zanimivega branja, razvedrila, likovnih prilog, fotografij in nagrad.

Med glasbenimi predlogi boste izbrali  domačo in tujo lestvico BARJANSKIH 14 in se s sošolci potegovali za velike sladke nagrade, ki jih bomo izžrebali v šolski radijski oddaji, ki bo potekala »v živo«. Prispevali jih bodo naši dobavitelji.

Vse naročnike čaka barjanska uganka – nagrade so:
10 krat po 2 vstopnici za vodna doživetja v Atlantisu, 2 Guinnessovi knjigi rekordov 2017 in 2 družinski pici.

PODARJAJO JIH: ČASOPIS BARJE, KAŠČA MRLAČNIK, PICERIJA PR’PAVLET.
V Barju bomo  objavili tudi razredne fotografije prvošolcev in devetošolcev – za spomin!
Z denarjem od prodanega časopisa bomo plačali stroške tiskanja in kupili nagrade.

Če želiš svoje BARJE, izpolni naročilnico in jo oddaj razredničarki/razredniku do petka, 26. maja 2017 .

Prijavnico za barje dobiš pri razredniku, lahko pa si jo tu natisneš.