.
Select Page

 

Namen projekta je izobraževati, obveščati in ozaveščati otroke in šolajočo mladino, vzporedno v določenem obsegu tudi širšo javnost o pomenu zajtrka v okviru prehranjevalnih navad, pomenu in prednostih lokalno pridelanih živil slovenskega porekla oziroma živil, ki so pridelana oziroma predelana v Sloveniji, pomenu kmetijske dejavnosti in čebelarstva za pridelavo, okolje, gospodarske dejavnosti in za širše okolje.

Nadomestna izvedba Tradicionalnega slovenskega zajtrka bo potekala v petek, 11. junija 2021. Za učence razredne stopnje na matični šoli in podružnici se bo zajtrk delil ob 8.00 uri v matičnih učilnicah. Tradicionalni slovenski zajtrk je sestavljen iz črnega kruha- Pekarna Kovač, bio mleka- Mlekarna Krepko, bio masla- Mlekarna Krepko, medu – Čebelarstvo Peček in jabolka.

 

Irena Kambič

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost