.
Select Page

ID PROSTOVOLJCI  

v sklopu interesne dejavnosti Prostovoljstvo smo v četrtek, 26. maja 2022, obiskali osrednji dogodek Nacionalnega tedna prostovoljstva z naslovom Veseli dan prostovoljstva

Dogodek je potekal na Prešernovem trgu v Ljubljani, kjer se je zbralo približno 60 raznolikih prostovoljskih organizacij, ki so predstavile svoje delo.  

Učenci so osebno spoznali druge prostovoljce, se na stojnicah poučili o tem, kaj vse počnejo prostovoljci po Sloveniji in tako izmenjali izkušnje prostovoljnega dela ter svoje spretnosti preizkusili tudi v različnih igrah. 

Po obisku osrednjega dogodka smo se ohladili in posladkali še s sladoledom in s tem zaključili »ta veseli dan« z mislijo, da bi bilo prostovoljstvo prepoznano in podprto vsak dan in ne le ob krizah in Nacionalnem tednu prostovoljstva. 

Mentorici prostovoljcev Klaudija in Barbara 

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost