Odhod na izmenjavo bo v četrtek, 7. 3. 2024, ob 6.00 izpred šole na Brezovici. Na Brezovico se bomo vrnili v soboto, 9. 3. 2024, predvidoma med 22.00 in 23.00.

Namen izmenjave  je spoznavanje sosednjih držav in njihovih mest z bogato naravno in kulturno dediščino ter navezovanje stikov z vrstniki iz teh držav.

Učenci morajo imeti poleg osebne prtljage s seboj veljavni osebni dokument in evropsko zdravstveno izkaznico.

S seboj bomo vzeli šolsko malico (3x). Denar imajo še za dve kosili s pijačo in tri vstopnine.

Oblačila, dodatno obutev … naj imajo v posebni torbi (kovček ali nahrbtnik), ostale stvari (dokumente, denar, vodo …) pa v manjšem nahrbtniku, ki ga lahko nosijo s seboj.

Učenci naj imajo vremenu primerna oblačila, dodatno obutev in tudi dežnike.

Starše prosimo, da se pogovorijo s svojim otrokom o ustreznem obnašanju, upoštevanju navodil, varnosti in primernem odnosu do osebnih in tujih stvari.

Učence bomo spremljale Sanja Blagojević, Andreja Dobnikar, Urša Krvina in Polona Raušl.