+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

Interesne dejavnosti

S 1. 10. 2018 začnemo izvajati spodnje interesne dejavnosti.

DEJAVNOST MENTOR DAN OD – DO KJE ZA UČENCE:
Angleška bralna značka Barbara Benčina sreda 14.45 – 15.30 B6 (4.a) 4., 5.
Fotografski krožek Urša Krvina sreda 13.05 – 13.50 C7 6. – 9.
Badminton&namizni tenis Gabrijela Marinko ponedeljek 14.00 – 15.30 VTV 5. – 9.
Barje – šolski časopis Gabrijela Marinko
Klaudija Pahor
Ana Krušič
Polona Raušl
čez celo leto 1. – 9.
Po poteh naše skupne preteklosti Špela Čekada Zorn po dogovoru
Dramski krožek Marjeta Leskovec četrtek 14.00 – 15.30 brezova d. 5. – 7.
Popotniki Gabrijela Marinko sreda po dogovoru C111 7. – 9.
Filmski krožek Andreja Dobnikar po dogovoru C201 6. – 9.
Supermulc Vaniya Manevski torek 7.30 – 8.15 D8
Gibalnice Mojca Pišljar ponedeljek 13.20 . 14.05 MTV 1.
Lonček, kuhaj! Peter Žun sreda 14.45 – 16.15 C101 2., 3.
Kemijski krožek Marija Premrl četrtek 7.30 – 8.15 D7 7. – 9.
Mini odbojka Alenka Kos četrtek 7.30 – 8.15 telovadnica 4.
Miselni atleti Barbara Kavčnik Rogelj
Andreja Mudronja
torek 7.30 – 8.15 C113
Mala odbojka Alenka Kos ponedeljek
sreda
13.30 – 15.00 balon 5. – 6.
Naravoslovni krožek Erika Potrebuješ ponedeljek 15.30 – 16.15 B2 (3.b) 1., 2.
Odbojka (deklice) Alenka Kos torek 14.00 – 15.30 balon 7. – 9.
Odbojkarske igrarije Renata Brajer sreda 7.30 – 8.15 telovadnica 3.
Pojoči medvedki 1+2 Irena Kosanc
Karmen Penko
sreda po kosilu brezova d. 1., 2.
Prva pomoč Renata Brajer torek 7.30 – 8.15 D7 2. – 5.
Prva pomoč Marija Premrl četrtek 13.05 – 13.50 D7 6. – 9.
Pravljični vrtiljak Polona Jerkič petek 7.30 – 8.15 B1 (3.d) 1., 2.
Prostovoljstvo Barbara Žaler Černe
Klaudija Pahor
torek 7.30 – 8.15 6.-9.
OPZ MAŠ Valentina Ugovšek torek
četrtek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
C108 1. – 5.
MPZ Valentina Ugovšek torek
sreda
14.00 – 15.30
14.00 – 15.30
C108 6. – 9.
Planinske urice Petra Medja četrtek/14 dni 14.45 – 15.30 B2 (3.b) 1. – 5.
Recikliramo stara oblačila Ana Novak Velkavrh četrtek 7.30 – 8.15 D14 4., 5.
1, 2, 3 rolamo mi vsi Mojca Pišljar strnjeno cel teden v jeseni in spomladi 1.
Scratch in Phyton Borut Jurčič Zlobec sreda 7.30 – 8.15
14.00 – 14.45
D14 4. – 9.
Sprosti se Goranka Žnidar Dečman
Ana Senegačnik Kurnik
torek 7.30 – 8.15 brezova d. 4. – 7.
Sladkorna bolezen – tekmovanje Marija Premrl petek 7.30 – 8.15 D7 6. – 9.
šolski vrt Goranka Žnidar Dečman 3. in 4. r
Erika Potrebuješ 2. in 3. r
Marjeta Cvetko 5. – 9.r
četrtek
sreda
po dogovoru
7.30 – 8.15
15.30 – 16.15
7.30 – 8.15
šolski vrt 2. – 9.
Šah Anton Praznik ponedeljek
torek
petek
14.45 – 15.30
14.00 – 14.45
7.30 – 8.15
D5 1. – 9.
Ustvarjalnice Alenka Kavčič
Sabina Kuntarič
sreda
sreda
po kosilu
7.30 – 8.15
E2 (1.b)
B3 (4.c)
1.
Vesela šola 4-6 Teodora Edita Jesih petek 7.30 – 8.15 B4 4. –  6.
Vesela šola 7-9 Marija Lavrič četrtek 7.30 – 8.15 C115 7. – 9.
Zapleši in ujemi ritem Petra Medja ponedeljek
petek
14.45 – 15.30
7.30 – 8.15
VTV 3. – 5.
Tekmovanje iz naravoslovja Kresnička Marjeta Cvetko po dogovoru C2 6., 7.
tekmovanje Biologija Marjeta Cvetko po dogovoru C2 8., 9.
Priprave na Cankarjevo tekmovanje Darja Jakomin po dogovoru C104 8. – 9.
Priprava na tekmovanje Geografija Barbara Muhič sreda 7.30 – 8.15 C115 8. – 9.
Zgodovina – tekmovanje Simona Susman četrtek 7.30 – 8.15 C106 8. – 9.
Blok flavta POŠ Teja Oblak Miklavčič sreda 7.30 – 8.15 P-413 2. – 5.
Zapleši in ujemi ritem POŠ Petra Medja sreda 7.30 – 8.15 telovadnica
Cici urice POŠ Danila Grebenc Brezočnik ponedeljek 7.30 – 8.15 P-407
Dramski krožek POŠ Urška Bačar petek 7.30 – 8.15 5.
Planinske urice POŠ Petra Medja po dogovoru
Šolski vrt POŠ Danila Grebenc Brezočnik po dogovoru
Gibalne Urice POŠ Klara Ramljak ponedeljek 12.15 – 13.00 telovadnica 1.,2.
OPZ POŠ Alenka Pirnat torek
petek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
telovadnica 1. -5.
Šah POŠ Anton Praznik sreda 7.30 – 8.15 1. – 5.

 

Med ponujenimi interesnimi dejavnostmi na matični šoli se v tem šolskem letu NE BODO izvajale naslednje:

Zaradi odhoda učiteljice

  • mini teater
  • plesne zvezdice

 

Zaradi premajhnega števila prijav:

  • english drama club
  • modro – zeleni
  • socialne igre in socialni eksperiment

 

Na podružnični šoli Notranje Gorice se v tem šolskem letu zaradi premajhnega števila prijav NE BODO izvajale interesne dejavnosti:

  • nemščina
  • vesela šola