+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

Prva zaposlitev, 2019

Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani bo od aprila do novembra 2019 s pomočjo razpisov in finančnih sredstev Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Evropske unije (Evropski socialni sklad) v vzgojno- izobraževalno delo vključevala mlado učiteljico začetnico, ji nudila ustrezno mentorstvo in jo spodbuja na njeni začetni poklicni poti v vzgoji in izobraževanju.

JAVNI RAZPIS

»Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja«

Cilj sodelovanja na javnem razpisu je, da omogočimo mladim vključevanje v spodbudno delovno okolje, kjer lahko razvijajo svojo poklicno identiteto in pridobijo prve potrebne delovne izkušnje v vzgoji in izobraževanju za pristop k strokovnemu izpitu. Želimo, da  mlada kandidatka pod ustreznim mentorstvom razvije svoje strokovne kompetence in se s suvereno držo pripravi na samostojno pot v vzgoji in izobraževanju.