+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

Govorilne ure

POPOLDANSKE GOVORILNE URE 2019/2020
So ob sredah za RS in ob četrtkih za PS ob 17. uri.

RAZREDNA STOPNJA PREDMETNA STOPNJA
9. 10. 2019 10. 10. 2019
13. 11. 2019 14. 11. 2019
11. 12. 2019 12. 12. 2019
15. 1. 2020 16. 1. 2020
Roditeljski v februarju Roditeljski v februarju
11. 3. 2020 12. 3. 2020
8. 4. 2020 9. 4. 2020
13. 5. 2020 14. 5. 2020

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – predmetna stopnja
šolsko leto 2019/20
priimek in ime dan čas kje
    1. Brajer Renata ponedeljek 9.20 – 9.50 zbornica
    2. Bregar Marija četrtek 11.30 – 12.00 C110 ali zbornica
    3. Cajnar Barbara četrtek 9.15 – 9.45 C18 ali zbornica
    4. Cvetko Marjeta četrtek 9.30 – 10.00 D8
    5. Čekada Zorn Špela sreda 10.50 – 11.20 zbornica
    6. Dobnikar Andreja četrtek 11.30 – 12.00 C114
    7.  Doria Peternel Alenka petek 8.40 – 9.10 C5
    8. Hladnik Maja četrtek 8.25 – 9.10 D13
    9. Hvalec Marjana petek 9.20 – 9.50 C115
 10. Intihar Klančar Nataša četrtek 12.30 – 13.00 zbornica
 11. Ivančič Zdenka ponedeljek 8.30 – 9.00 knjižnica
 12. Jakomin Darja sreda 8. 30 – 9.00 C117
 13. Kavčič Manfreda Teja torek 8.25 – 8.55 zbornica
 14. Kavčnik Rogelj Barbara sreda 8.30 – 9.00 tajništvo – pisarna
 15. Kos Alenka četrtek 9.20 – 9.50 zbornica
 16. Krušič Ana sreda 11.40 – 12.10 zbornica
 17. Krvina Urša sreda 9.15 – 9.45 C9
 18. Kšela Iztok ponedeljek 9.20 – 10.05 zbornica
 19. Lapanja Nan ponedeljek 8.25 – 8.55 C202 ali zbornica
 20. Lavrič Marija ponedeljek 9.15 – 9.45 zbornica
 21. Marinko Gabrijela torek 10.45 – 11.15 zbornica
 22. Matjašič Petrena Telopea petek 10.30 – 11.00 zbornica
 23. Možina Stojan Petek 10.45 – 11.15 kabinet C107
 24. Muhič Barbara Sreda 9.15 – 9.45 zbornica
 25. Polanc Katja torek 8.30 – 9.00 zbornica
 26. Premrl Marija ponedeljek 11.30 – 12.00 D7
 27. Pristavec Košuta Mihaela ponedeljek 9.15 – 9.45 C101
 28. Raušl Polona petek 8.30 – 9.00 knjižnica
 29. Sodnik Melita sreda 11.30 – 12.00 zbornica
 30. Suhadolnik Pavla ponedeljek 9.15 – 9.45 C15
 31. Susman Simona ponedeljek 10.45 – 11.15 zbornica
 32. Šebenik Mateja četrtek 12.30 – 13.00 zbornica
 33. Šušteršič Tatjana Torek 11.30 – 12.00 zbornica
 34. Ugovšek Valentina Sreda 10.30 – 11.00 C109
 35. Zazvonil Blaž torek 12.30 – 13.00 zbornica
 36. Žagar Cvitič Simona ponedeljek 9.15 – 9.45 zbornica

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – razredna stopnja in OPB
šolsko leto 2019/20
priimek in ime dan čas kje
    1. Bačar Urška ponedeljek 11.30 – 12.00 zbornica POŠ
    2. Drobnič Diana petek 7.30 – 8.00 P-412 (učilnica 3.h)
    3. Grebenc Brezočnik Danila torek 13.05 – 13.35 zbornica POŠ
    4. Jesih Teodora Edita četrtek 7.15 – 7.45 P-411 (učilnica 5.g)
    5. Lugarič Majda torek 9.30 – 10.00 zbornica POŠ
    6. Pirnat Alenka torek 12.30 – 13.00 zbornica POŠ
    7. Perme Klara torek 13.05 – 13.35 zbornica POŠ
    8. Sbil Irena torek 11.30 – 12.00 zbornica POŠ/MAŠ
    9. Svete Tina sreda 11.40 – 12.10 zbornica POŠ
 10. Žagar Saša torek 12.20 – 12.50 P-410 (učilnica 4. g)

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – razredna stopnja in OPB Notranje Gorice
šolsko leto 2019/20
priimek in ime dan čas kje
    1. Benčina Barbara sreda

8.50 – 9.10 (MAŠ)

11.30 – 11.50 (POŠ)

tajništvo – pisarna

zbornica POŠ

    2. Burger Erika petek 10.50 – 11.20 D9
    3. Cerkovnik Barbara ponedeljek 11. 25 – 12.00 zbornica MAT
    4. Černigoj Majda torek 7.45 – 8.15 kabinet B10
    5. Černigoj Milena sreda 11.40 – 12.10 kabinet B10
    6. Delux Špela torek 11.25 – 12.10 (4.šol.ura) kabinet A10
    7. Gladek Mateja četrtek 8.30 – 9.00 kabinet B 10
    8. Jerkič Polona torek 8.25 – 8.55 kabinet B10
    9. Jurčić Nada torek 12.30 – 13.00 zbornica
  10. Kavčič Alenka petek

10.40 – 11.10

(3.šolska ura)

kabinet A10
  11. Kuhar Čakš Ksenija torek 12.30 – 13.00 D14
  12. Kosanc Irena sreda 11.30 – 12.00 kabinet vrtec
  13. Kraševec Matevž ponedeljek 9:15 – 9:45 B4
  14. Kuntarič Sabina sreda 9.15 – 9-45 kabinet A 11
  15. Leskovec Marjeta petek 9.30 – 10.00 kabinet A 10
  16. Manevski Vaniya četrtek 9.30 – 10.00 D8 (učilnica 5.B)
  17. Medja Petra sreda 9.30 – 10.00 kabinet A11
  18. Mesarič Lučka sreda 11.30 – 12.00 kabinet vrtec
  19. Modic Marija ponedeljek 10.50 – 11.20 C8 (učilnica 5. A)
  20. Mohorič Angelca sreda 10.50 – 11.20 kabinet vrtec
  21. Mudronja Andreja sreda 9.15 – 9.45 kabinet A11
  22. Novak Velkavrh Ana četrtek 8.45 – 9.15 zbornica
  23. Pahor Klaudija ponedeljek 11.25 – 11.55 kabinet A11
  24. Penko Karmen ponedeljek 12.15 – 12.45 kabinet A11
  25. Pišljar Mojca sreda 10.50 – 11.20 kabinet vrtec
  26. Račnik Tina petek 12.15 – 12.45 kabinet A 10
  27. Skopec Miha petek 11.25 – 11.55 knjižnica
  28. Svete Bojana sreda 8.40 – 9.10 B3 (učilnica 4.a)
  29. Šerjak Ellen ponedeljek 11.30 – 12.00 zbornica
  30. Šulak Tina ponedeljek 9.15 – 9.45 zbornica
  31. Veber Mateja ponedeljek 12.15 – 12.45 kabinet A11
  32. Žnidar Dečman Goranka četrtek 9.30 – 10.00 kabinet  B10

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE –dodatna strokovna pomoč in svetovalna služba
šolsko leto 2019/20

 

priimek in ime dan čas kje
    1. Božič Irena petek 10.40 – 11.10 D4a
    2. Drvarič Žiga ponedeljek 10.00 – 10.30 D4b
    3. Klenovšek Barbka sreda 9.30 – 10.00 C118
    4. Bošnjak Nika četrtek 12.30 – 13.00 C116
    5. Mikelj Suzana torek 10.40 – 11.10 C14
    6. Novljan Maja četrtek 8.25 – 9.10 D6
    7. Senegačnik Kurnik Ana četrtek 10.35 – 11.05 C8
    8. Sternen Ana sreda 10.30 – 11.00 P-413 (računalniška učilnica)
9 Vrhunc Mojca petek 7.50 – 8.20 B9
10 Vulić Nadja torek 12.15 – 12.45 D3