+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si
Vodstvo

Ravnateljica 

Meta Trček

Tel: 01 292 72 00

E-pošta: meta.trcek(at)os-brezovica.si
Pomočnica ravnateljice

Barbara Kavčnik Rogelj

Tel: 01 292 72 05

E-pošta: barbara.kavcnik.rogelj(at)os-brezovica.si

 

Pomočnica ravnateljice

Barbara Benčina

Tel: 01 292 72 04

E-pošta: barbara.bencina(at)os-brezovica.si

 


 

Vodja POŠ

Danila Grebenc Brezočnik

Tel: +386 70 773 889

E-pošta: danila.grebenc.brezocnik(at)os-brezovica.si

 

Tajništvo

Tajnica

Jana Lukan

Tel: 01 292 72 00

E-pošta: info(at)os-brezovica.si

 

Administratorka

Barbara Sojer

Tel: 01 292 72 01

E-pošta: barbara.sojer(at)os-brezovica.si

 

Računovodstvo

Knjigovodkinja

Vanja Felicijan

Tel: 01 292 72 06

E-pošta: racunovodstvo(at)os-brezovica.si

 

Računovodkinja

Urška Geržina

Tel: 01 292 72 06

E-pošta: racunovodstvo(at)os-brezovica.si

 

Svetovalna služba

Maja Novljan

Tel: 01 292 72 29

E-pošta: maja.novljan(at)os-brezovica.si

 

Lidija Pečjak Zgonc

Tel: 01 292 72 12

E-pošta: lidija.pecjak zgonc(at)os-brezovica.si

 


 

Svetovalna služba POŠ

Ana Sternen

Tel: +386 31 279 468

E-pošta: ana.sternen(at)os-brezovica.si

Strokovni delavci

Učitelji razredniki (1. – 5.razred)

RAZRED RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.a Karmen Penko karmen.penko(at)os-brezovica.si
1.b Sabina Kuntarič sabina.kuntaric(at)os-brezovica.si
1.c Angelca Mohorič geli.mohoric(at)os-brezovica.si
1.d Irena Kosanc irena.kosanc(at)os-brezovica.si
2.a Špela Delux spela.delux(at)os-brezovica.si
2.b Alenka Kavčič alenka.kavcic(at)os-brezovica.si
2.c Marjeta Leskovec marjeta.leskovec(at)os-brezovica.si
3.a Petra Medja petra.medja(at)os-brezovica.si
3.b Goranka Žnidar Dečman goranka.znidar(at)os-brezovica.si
3.c Polona Jerkič polona.jerkic(at)os-brezovica.si
4.a Bojana Svete bojana.svete(at)os-brezovica.si
4.b Mateja Gladek mateja.gladek(at)os-brezovica.si
4.c Matevž Kraševec matevz.krasevec(at)os-brezovica.si
4.d Majda Černigoj majda.cernigoj(at)os-brezovica.si
5.a Marija Modic marija.bregar(at)os-brezovica.si
5.b Vaniya Manevski vaniya.manevski(at)os-brezovica.si
5.c Miha Skopec miha.skopec(at)os-brezovica.si
5.d Erika Burger erika.burger(at)os-brezovica.si

 

Učitelji sorazredniki (1. – 5.razred)

RAZRED SORAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.a Mateja Veber mateja.veber(at)os-brezovica.si
1.b Klaudija Pahor, Andreja Mudronja klaudija.pahor(at)os-brezovica.siandreja.mudronja(at)os-brezovica.si
1.c Mojca Pišljar mojca.pisljar(at)os-brezovica.si
1.d Lucija Mesarič lucija.mesaric(at)os-brezovica.si
2.a Nada Jurčič nada.jurcic(at)os-brezovica.si
2.b Tina Šulak Tina.sulak(at)os-brezovica.si
2.c Mateja Šebenik mateja.sebenik(at)os-brezovica.si
3.a Vlado Klinčarovski vlado.klincarovski(at)os-brezovica.si
3.b Ana Novak Velkavrh ananv(at)os-brezovica.si
3.c Milena Černigoj milena.cernigoj(at)os-brezovica.si
4.a Suzana Mikelj suzana.mikelj(at)os-brezovica.si
4.b Tina Račnik tina.racnik(at)os-brezovica.si
4.c Mojca Vrhunc mojca.vrhunc(at)os-brezovica.si
4.d Ellen Šerjak ellen.serjak(at)os-brezovica.si
5.a Barbara Muhič barbara.muhic(at)os-brezovica.si
5.b Barbara Cerkovnik barbara.cerkovnik(at)os-brezovica.si
5.c Renata Brajer renata.brajer(at)os-brezovica.si
5.d Nika Bošnjak nika.bosnjak(at)os-brezovica.si

 

Učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja

UČITELJ/-ICA ELEKTRONSKI NASLOV
Ana Novak Velkavrh ananv(at)os-brezovica.si
Barbara Cerkovnik barbara.cerkovnik(at)os-brezovica.si
Barbara Muhič barbara.muhic(at)os-brezovica.si
Tina Šulak tina.sulak(at)os-brezovica.si
Ellen Šerjak ellen.serjak(at)os-brezovica.si
Telopea Matjašič Petrena telopea.matjasic(at)os-brezovica.si
Katja Polanc katja.polanc(at)os-brezovica.si
Mateja Šebenik mateja.sebenik(at)os-brezovica.si
Mateja Veber mateja.veber(at)os-brezovica.si
Melita Sodnik melita.sodnik(at)os-brezovica.si
Milena Černigoj milena.cernigoj(at)os-brezovica.si
Nada Jurčič nada.jurcic(at)os-brezovica.si
Vlado Klinčarovski vlado.klincarovski(at)os-brezovica.si

 

Učitelji razredniki (6. – 9.razred)

RAZRED RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
6.a Simona Susman simona.susman(at)os-brezovica.si
6.b Marjana Hvalec marjana.hvalec(at)os-brezovica.si
6.c Melita Sodnik melita.sodnik(at)os-brezovica.si
6.d Ana Krušič ana.krusic(at)os-brezovica.si
7.a Nan Lapanja nan.lapanja(at)os-brezovica.si
7.b Marjeta Cvetko marjeta.cvetko(at)os-brezovica.si
7.c Urša Krvina urska.krvina(at)os-brezovica.si
7.d Valentina Ugovšek valentina.ugovsek(at)os-brezovica.si
8.a Andreja Dobnikar andreja.dobnikar(at)os-brezovica.si
8.b Nataša Intihar Klančar natasa.intihar.klancar(at)os-brezovica.si
8.c Marija Lavrič marija.lavric(at)os-brezovica.si
8.d Barbara Cajnar barbara.cajnar(at)os-brezovica.si
9.a Doria Peternel Alenka alenka.doria.peternel(at)os-brezovica.si
9.b Darja Jakomin darja.jakomin(at)os-brezovica.si
9.c Mihaela Pristavec Košuta mihaela.pristavec.kosuta(at)os-brezovica.si

 

Učitelji sorazredniki (6. – 9.razred)

RAZRED SORAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
6.a Tatjana Šušteršič tatjana.sustersic(at)os-brezovica.si
6.b Alenka Kos alenka.kos(at)os-brezovica.si
6.c Telopea Matjašič Petrena telopea.matjasic(at)os-brezovica.si
6.d Žiga Drvarič ziga.drvaric(at)os-brezovica.si
7.a Simona Žagar Cvitić simona.zagar.cvitic(at)os-brezovica.si
7.b Marija Bregar marija.bregar(at)os-brezovica.si
7.c Ana Senegačnik Kurnik ana.senegacnik.kurnik(at)os-brezovica.si
7.d Gabrijela Marinko gabrijela.marinko(at)os-brezovica.si
8.a Stojan Možina stojan.mozina(at)os-brezovica.si
8.b Barbka Klenovšek barbka.klenovsek(at)os-brezovica.si
8.c Blaž Zazvonil blaz.zazvonil(at)os-brezovica.si
8.d Irena Božič irena.bozic(at)os-brezovica.si
9.a Nadja Vulić nadja.vulic(at)os-brezovica.si
9.b Marija Premrl marija.premrl(at)os-brezovica.si
9.c Špela Čekada Zorn spela.cekada.zorn(at)os-brezovica.si

 

Učitelji nerazredniki (6. – 9.razred)

UČITELJ/-ICA PREDMET ELEKTRONSKI NASLOV
Barbara Kavčnik Rogelj MAT barbara.kavcnik.rogelj(at)os-brezovica.si
Iztok Kšela ŠPO iztok.ksela(at)os-brezovica.si
Maja Hladnik RAČ maja.hladnik(at)os-brezovica.si
Pavla Suhadolnik TIT pavla.suhadolnik(at)os-brezovica.si
Teja Kavčič Manfreda Španščina teja.kavcic.manfreda(at)os-brezovica.si


Podružnična šola Notranje Gorice

Učitelji razredniki (1. – 5.razred)

RAZRED RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.g Klara Perme klara.perme(at)os-brezovica.si
2.g Urška Bačar urska.bacar(at)os-brezovica.si
3.g Majda Lugarič majda.lugaric(at)os-brezovica.si
3.h Diana Drobnič/ Teja Oblak Miklavčič diana.drobnic(at)os-brezovica.siteja.oblak.miklavcic(at)os-brezovica.si
4.g Saša Žagar sasa.zagar(at)os-brezovica.si
5.g Teodora Edita Jesih teodora.edita.jesih(at)os-brezovica.si

 

Učitelji sorazredniki (1. – 5.razred)

RAZRED SORAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.g Danila Grebenc Brezočnik danila.grebenc-brezocnik(at)os-brezovica.si
2.g Tina Svete tina.svete(at)os-brezovica.si
3.g Irena Sbil irena.sbil(at)os-brezovica.si
3.h Ksenija Kuhar Čakš ksenija.kuhar.caks(at)os-brezovica.si
4.g Alenka Pirnat alenka.pirnat(at)os-brezovica.si
5.g Ana Sternen ana.sternen(at)os-brezovica.si

 

Učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja

UČITELJ/-ICA ELEKTRONSKI NASLOV
Alenka Pirnat alenka.pirnat(at)os-brezovica.si
Irena Sbil irena.sbil(at)os-brezovica.si
Ksenija Kuhar Čakš ksenija.kuhar-caks(at)os-brezovica.si
Tina Svete tina.svete(at)os-brezovica.si
Učitelji dodatne strokovne pomoči

IME IN PRIIMEK NAZIV ELEKTRONSKI NASLOV
Ana Senegačnik Kurnik Specialna in rehabilitacijska pedagoginja ana.senegacnik.kurnik(at)os-brezovica.si
Ana Sternen Pedagoginja ana.sternen(at)os-brezovica.si
Barbara Žaler Černe Spremljevalka gibalno ovirane učenke barbara.zaler-cerne(at)os-brezovica.si
Barbka Klenovšek Pedagoginja barbka.klenovsek(at)os-brezovica.si
Lidija Pečjak Zgonc Psihologinja lidija.pecjak.zgonc(at)os-brezovica.si
Maja Novljan Pedagoginja maja.novljan(at)os-brezovica.si
Mojca Vrhunc Socialna pedagoginja mojca.vrhunc(at)os-brezovica.si
Nadja Vulić Specialna in rehabilitacijska pedagoginja nadja.vulic(at)os-brezovica.si
Nika Bošnjak Socialna pedagoginja nika.bosnjak(at)os-brezovica.si
Peter Žun Spremljevalec peter.zun(at)os-brezovica.si
Suzana Mikelj Psihologinja suzana.mikelj(at)os-brezovica.si
Vesna Pregelj vesna.pregelj(at)os-brezovica.si
Žiga Drvarič Pedagog ziga.drvaric(at)os-brezovica.si

 

Prehrana

Vodja šolske prehrane

Irena Kambič

Tel: 01 292 72 07

Odjava prehrane: +386 31 570 222

E-pošta: prehrana(at)os-brezovica.si

OPB

Vodja aktiva OPB

Tel: 031 767 386

Knjižnica

Polona Raušl

Tel: 01 29 27 209

E-pošta: polonca.rausl(at)os-brezovica.si

 

Zdenka Ivančič

Tel: 01 29 27 209

E-pošta: zdenka.ivancic(at)os-brezovica.si

Računalnikar

Organizator informacijskih dejavnosti

Špela Klančar

Tel: 01 29 27 199

E-pošta: spela.klancar(at)os-brezovica.si

ponedeljek, torek, sreda

 

Organizator informacijskih dejavnosti

Maja Hladnik

Tel: 01 29 27 199

E-pošta: maja.hladnik(at)os-brezovica.si

četrtek, petek