Moja malica OŠ Brezovica pri Ljubljani

Spletna prijava/odjava Moja MALICA omogoča, da v primeru izostanka vašega otroka prijavo in odjavo obrokov opravite na daljavo, preko računalnikov, tablic, mobilnih telefonov.

Odjave/prijave prehrane bodo možne za tekoči mesec. Otroka lahko od obroka na katerega je stalno prijavljen odjavite/prijavite do 8:00 ure tekočega dne. Po tej uri odjava za ta dan ne bo več mogoča in boste morali ne odjavljene obroke plačati. Stalne odjave oz. prijave obrokov nam pošljite na e- pošto prehrana@os-brezovica.si

Spodaj so navodila za registracijo in uporabo aplikacije »Moja MALICA« ter povezava do programa.

Moja Malica – Navodila za registracijo

Moja Malica – Navodila za uporabo

Povezava do aplikacije Moja MALICA

V primeru težav lahko pokličete na eno od  telefonskih številk 01 29 27 200, 01 29 27 207 ali +386 31 570222.