.
Select Page

Spoštovani starši,

vse nas pretresajo novice o strelskih napadih v Srbiji. V šoli se pogovarjamo z učenci o tem, vendar pa vprašanja in potrebo po pogovarjanju o dogodkih otroci naslavljajo tudi na vas, zato vam posredujemo nekaj nasvetov, ki jih je pripravil UNICEF, da se na pogovor z otroki pripravite. Vsak otrok ima svoj način razumevanja situacije in prav je, da mu prisluhnemo.

Nasveti, kako se z otroki pogovarjati o strelskih napadih.

Poleg nasvetov UNICEF-a vas vabimo, da preberete tudi članek, v katerem psihologinji dr. Mateja Hudoklin in dr. Ljubica Marjanovič Umek razlagata, kako se o tem pogovarjati z otroki.

Vsebina je dostopna tukaj: https://n1info.si/novice/slovenija/strelski-napadi-kako-se-o-tem-pogovarjati-z-otroki/

Svetovalna služba

 

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost