.
Select Page

Učenci 4. razreda so imeli v preteklem tednu prvi naravoslovni dan – Človek. Prvo uro so se s pomočjo besedila veliko naučili o zobeh in vadili učenje iz besedila. Potem pa se nam je pridružila ga. Majda Šmit in nadaljevala, kjer smo ostali. Ga. Majda je učencem razložila, zakaj je tako pomembna ustna higiena. Z učenci je nato naredila vaje za dobro držo telesa. Veliko so izvedeli tudi, kako preprečiti nezgodo, kako ravnati ob nezgodi in na katero številko poklicati reševalce na pomoč ter kaj vse je potrebno  povedati ob klicu. Ob koncu je učencem pokazala, kako poviti nekatere rane ali zlome. Najbolj všeč pa jim je bilo, ko je pokazala položaj nezavestnega. Seveda so učenci potem lahko ta položaj tudi sami poskusili izvesti.

Več slik si lahko ogledate v fotogaleriji.

 

(Skupno 155 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost