Učenci 9.CD se v ponedeljek, 30. 9. 2024 odpravljajo na pohodni tabor na Pokljuko.

Zbor pred šolo ob 7.45. Pred odhodom se bo preverilo, če imajo primerno pohodno obutev, ki mora imeti profilen podplat vsaj 3 mm profila. Ta dan ne bo šolske malice. Po potrebi imejte svojo malico/sendvič in bidon/plastenko s pijačo. Preverite še enkrat seznam opreme. Imejte s seboj topla oblačila ter obvezno dežnik ali pelerino!

Učenci 9.AB se v sredo, 2. 10. 2024 odpravljajo na pohodni tabor na Pokljuko.

zgibanka_oprema 2024