.
Select Page

16. februarja nas je v Brezovi dvorani nagovorila priljubljena mladinska pisateljica Desa Muck,
ki nam je zaupala nekaj zadreg iz svojega odraščanja ter natresla precej hudomušnih pisateljskih nasvetov. Veliko presenečenje dopoldneva pa je občinstvu pripravil naš nekdanji učenec, priznani imitator in vsestranski umetnik Tilen Artač, ki je prišel na oder kot dobro znana psihologinja Ifigenija; Desi je zastavil nekaj zabavnih vprašanj, ki pa je niso niti malo spravila v zadrego. Sicer pa Deso in Tilna trenutno poleg prijateljstva povezuje tudi poslovno sodelovanje, saj bo Tilen odigral glavno vlogo v novem muzikalu Alpska saga, za katerega je Desa napisala besedilo, glasbo pa Agropop.
Ob koncu druženja smo med reševalci knjižne uganke izžrebali šest srečnežev, ki so za spomin na nepozaben dogodek dobili Desine knjižne uspešnice z dragocenim podpisom in posvetilom.
Saj veste – branje se vedno splača! Za Bralno značko ali pa kar tako.
Polona Raušl

(Skupno 167 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost