.
Select Page

Tradicionalno smo se udeležili državnega tekmovanja v velikem kanuju, na katerega povabimo učence, ki si zaradi dobrih športnih rezultatov na šolskem nivoju zaslužijo nagradni izlet, hkrati pa  gradimo timsko sodelovanje, saj je v enem čolnu  sedem učencev. Našo šolo je na tekmovanju zastopalo 23 veslačev v treh čolnih, od skupno 31. Na predtekmovanju so se v četrtfinale med 12 najboljših uvrstile vse tri ekipe. Učenci so pokazali izjemen timski duh in veliko borbenost. V polfinale in mali finale pa je po težkih bojih napredoval samo čoln Brezovica 2; Tjaša Železen, Lana Šturm, Luka Brodnik, Juš Žagar, Sebastjan Redek, Urban Bleiweis in krmar Miha Buček so prepričljivo osvojili 3. mesto, v kategoriji neregistriranih ekip pa so bili prvi!

Tekmovanje bo vsem ostalo v zelo prijetnem spominu.

K zmagi čolna Brezovica 2 so z navijanjem in spodbujanjem pripomogli vsi naši tekmovalci: Tia Lucija Hosta Prevec, Ema Ramovš, Ula Plešec, Marko Trkulja, Martin Gubina, Klemen Gnamuš in krmar Jan Popovič , čoln Brezovica 3, ter Neja Kline, Manca Remškar, Luka Rus, Tilen Filipin, Luka Škerjanec, Žiga Košir in krmar Žan Tomšič, čoln Brezovica 1.

Č E S T I T A M O !

 

(Skupno 962 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost