.
Select Page

Intenzivni tečaj angleščine na naši šoli

Jezikovna šola English in Action (EIA) bo na naši šoli konec avgusta že šestič izvedla intenzivni tečaj angleščine (od ponedeljka do petka – od 27. 8. do 31. 8. 2018). Vodil ga bo učitelj “native speaker” (rodni govorec) iz Velike Britanije.

Vsak dan bodo imeli učenci 6 učnih ur v angleščini, popestrene bodo z zabavnimi in poučnimi aktivnostmi, kvizi, predstavitvami, projektnim delom in gledališko igro, ki jo ustvarijo sami. Cena tečaja je 140,00 evrov. Gradivo za delo dobijo učenci v šoli.

Ob koncu tečaja bodo pripravili tudi nastop za starše, kjer bodo predstavili delček tistega, kar so se naučili.

Vabljeni učenci 6., 7. in 8. razreda.

Prijavnica je v prilogi, rok za prijavo je petek, 1. 6. 2018.

Prijavnica English in Action

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost