.
Select Page

Spoštovani starši,

prvi sneg je prinesel tudi zimske radosti. Učenci se prvega snega vedno razveselijo in tako je tudi prav. Pomembno pa je, da izkušnje s snegom nabirajo na primeren način. Tukaj pa se je zataknilo. Že prejšnji teden smo s strani občanov prejeli obvestilo, da učenci na avtobusni postaji mečejo snežene kepe v avtomobile. V ponedeljek so se vsi učitelji pogovorili z učenci in upali smo, da bo pogovor dovolj. Danes, ko je pošiljka obilnejša, pa je zopet prišlo do omenjenih neljubih dogodkov.

V izogib poškodb in morebitnih odškodninskih zahtevkov vas prosim, da se doma o metanju sneženih kep v avtomobile in prav tako v ljudi v svoji okolici, pogovorite.

Sobivanje je prijetno, če smo vsi prijazni in obzirni drug do drugega.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Prijeten dan,

Meta Trček, ravnateljica

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost