.
Select Page

V sredo in četrtek smo se z učenci udeležili področnega tekmovanja v namiznem tenisu posamezno in badmintonu ekipno.

Najboljši v namiznem tenisu naše šole je Jaka Rakar iz 5.a, saj je v kategoriji mlajši učencev osvojil 2. mesto in se uvrstil v polfinale državnega prvenstva. Me starejšimi učenci je Klemen Gnamuš v zelo močni konkurenci osvojil 7. mesto.

Ekipo OŠ Brezovica v badmintonu so sestavljali Jaka Rakar (moška dvojica) iz 5.a, Veronika Smrtnik (ženska dvojica) in Pia Piber (ženska dvojica) iz 7.b, Jan Popovič (moška in mešana dvojica) in Klemen Gnamuš (posamezno in mešana dvojica) iz 8.a ter Tia Lucija Hosta Prevec (posamezno in mešana dvojica). Osvojili so 2. mesto in se uvrstili v finale državnega prvenstva.

ČESTITAMO!                                                                                                       Mentorica Gabrijela Marinko

(Skupno 1.285 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost