.
Select Page
Peti turnir Osrednjeslovenske lige je imel rekordno udeležbo, saj je nastopilo kar 42 igralcev in igralk.Na 5. turnirju OLM je nekoliko presenetljivo zmagal desetletni Matic Lavrenčič iz Ljubljane. Od domačih šahistov se je najbolje uvrstil Val Vodnik, ki je zasedel 3. mesto. Dobro igro je prikazal tudi Luka Stanar, ki je imel priložnost za uvrstitev med prve tri, a je to v zadnji partiji z eno nepremišljeno potezo zapravil in se je kljub temu uvrstil na še vedno dobro 6. mesto. Odlična sta bila tudi Matic Remškar in Gašper Sever, ki sta zbrala po 3,5 točke in se uvrstila v zgornji del lestvice.
V skupni uvrstitvi še vedno prepričljivo vodi Denis Vah iz Ljubljane s 380 točkami pred Lavrenčičem z 295 in Vodnikom z 289 točkami. Čestitamo.

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost