Dragi osnovnošolci,

želite ob koncu leta storiti nekaj lepega? Želite pričarati nasmehe in solzice sreče na obraze starejših, ki imajo težave s spominom, so bolni, žalostni?

V DEOS Centru starejših Notranje Gorice bomo veseli, če nam boste priskočili na pomoč , da bomo skupaj presenetili naše stanovalce, ki se izjemno razveselijo vsake malenkosti.

Kdor more, naj podari  plišasto igračko, ki je lepo ohranjena, čista in vas bo lahko  pogrešala.  Velika naj bo od 10 do 50 cm.

Igračke se že veselijo crkljanja in vesele družbe dedkov in babic v domu starejših.  V Notranje Gorice bodo odpotovale v ponedeljek, 18. decembra. Zaenkrat jih je že skoraj  sto …

igračke lahko prinašate v šolsko knjižnico ali svojim razrednikom.

Konec meseca decembra bomo  v DEOS Centru starejših Notranje Gorice  »pliške« podarili našim stanovalcem.

Zahvala ob tako plemenitem dejanju pa bo krasila naše preddverje.

Hvala vam.

Ana Petrič. direktorica centra